Merhaba

Şirketimiz yeni yıla pazarlama ve iletişim ortamına daha fazla katkı yapacağımız bir dizi yatırımla giriyor; genişleyen ve yenilenen faaliyet alanlarımızla birlikte ismimizi YM-Etki olarak kısalttık. Büyük ortağımız Zet Yaratıcı Girişimler (eski adıyla KMG) artık bize daha çok destek verecek.

Üst gelir grubuna doğrudan erişim sağlayan pazarlama ve iletişim çözümlerindeki faaliyetlerimizi Home*Impact adı altında topluyoruz. Bu alanda 2016 yılında önemli yatırımlar yaptık.

Home*Impact’le gelecekteki hedefimiz, öncelikle İstanbul’da 1 milyon kişilik üst gelir grubu erişimiyle müşterilerimiz için özel etki yaratmak. Bu özelliğe sahip rezidans ve sitelerden ürün dağıtım-tanıtım-satış, aktivite ve iletişim haklarını münhasıran satın almaya başladık. Homeboard’u yeniledik ve erişimini yükselttik. Özel önem verdiğimiz büyük sitelerin dış alanlarına raketler, asansörlerine LED panolar yerleştiriyoruz.

Kapıdan kapıya yaratıcı tanıtım, dağıtım ve satış uygulamalarda kazandığımız deneyim, sitelere girebilme hakkı ile daha güçleniyor. Evde etki yaratmayı bütünleşik bir sistem olarak düşünüyoruz. Yaratıcı araçlarla bezenmiş kapıdan kapıya tanıtım, dağıtım ve satış; asansörlerde, site içinde ve bahçesindeki reklam panoları ve izinli diğer pazarlama aktiviteleri ile müşterilerimiz lehine davranış etkisi yaratabileceğiz.

Pazarlama destek alanlarımızı müşterilerimizin hedef kitleleri için veritabanı oluşturma, segmente etme ve erişim sağlama doğrultusunda da genişletiyoruz. Müşteri adreslerine yönelik erişim çabalarımızı uygun olduğunda butik çağrı merkezimizle destekleyeceğiz.

Çok önemli bir iş alanımız da müşterilerimizin kendi müşterileri ile temas ettiği noktaların yüksek standartlarda olmasına destek. Özellikle bankalar, perakendeciler gibi çok şubeli kurumlar için kritik bir nokta. Çok şubeli kuruluşların kurumsal kimlik uygulamalarının ülke çapında denetimi (auditi), düzenlenmesi, envanter incelemeleri, personeller için kurumsal kimlik eğitimi ve uygulama standarlarının oluşturulması ile tüm bunlarla ilgili sonuçların gerçek zamanlı raporlanması konusunda uzman çabalarımız yine yenilikçi uygulamalarla sürüyor.

Daha çok görüşmek ve yeni çözümler bulmak dileğiyle,

Can Çakır